آموزش فارسی نویسی در ایندیزاین

معمولا کاربران فارسی زبان هنگام نصب ادوبی این­دیزاین در تایپ کلمات فارسی دچار مشکل هستند. از همین رو ، و از آنجایی که تعداد زیادی از کاربران این مشکل را داشتن تصمیم گرفتیم تا در یک آموزش ویدیوی ، آموزش فارسی نویسی در ایندیزاین رو خدمت شما ارائه کنیم. در این آموزش که به صورت کوتاه ضبط شده است با ادوبی ایندیزاین ۲۰۱۹ به شما نحوه فارسی نویسی رو آموزش خواهیم داد.

آموزش فارسی نویسی در ایندیزاین از نسخه ادوبی ایندیزاین ۲۰۱۸ قابل اجرا خواهد بود و شما می توانید با همین روش آموزش داده شده در این ویدیو مشکل نوشتن متن فارسی خود را در ادوبی ایندیزاین مرتفع سازید.

اَدوبی ایندیزاین

اَدوبی ایندیزاین (Adobe InDesign) یک برنامهٔ رایانه‌ای رایج در زمینهٔ نشر رومیزی ساختِ شرکت اَدوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی به‌کار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن نوشته و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتاً به صورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری به‌کار نمی‌رود. از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتابها، سررسید‌ها، بروشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌شود.

این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آن‌ها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابلیت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نام برد. این نرم‌افزار مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت اَدوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های پی‌دی‌اف را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارد.

 

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
 • 5 ستاره0
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

ارتباط با کافه بلوط

آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، پارک علم وفناوری خراسان جنوبی ، اتاق 101
آدرس ایمیل: dp.cafebaloot@gamil.com

logo-samandehi دروازه پرداخت معتبر

  All Right Reserved For Cafe Baloot 2018

  X
  رفتن به نوار ابزار