سه نکته راجب طراحی

راجب طراحیدر دنیای فناوری و تکنولوژی طراحی اهمیت ویژه ای دارد در صورتی که شما بهترین کارهای دنیا هم انجام بدین ولی طراحی نداشته باشین هیچ جایگاهی نخواهد، در این متن از کافه بلوط قصد داریم راجب طراحی بحث کنیم و کمی بیشتر با آن آشنا شویم پس با ما همراه باشید.

طراحی باید چالش های کسب و کار را حل کند

شاید باورنکنین ولی طراحی فقط مربوط به فونت ها، رنگ ها، تصاویر یا طرح هایی که طراح انتخاب می کنه، نیست طراحی واقعی در واقع حل مسأله است. طراحی عالی چالش های کسب و کار واقعی را حل می کند. بیشتر شرکت های نوآورانه این رو میدونن و این دلیلیه که باعث شده همه اون رو دوست داشته باشن.

درسته که محصول یا وب سایتشون از نظر بصری خیلی عالی به نظر میرسه اما دلیل واقعی موفقیتشون اینه که آنها چالش کسب و کار را حل می کنند و بهتر از رقبا این کار رو انجام میدن. ولی این رو هم در نظر بگیرین که شاید که راه حل خیل یهم خوب باشد و خیلی سریع مشکل و چالش رو حل کند ولی مشتریان به اون سمت نرن که در این حالت به خوبی جادوی طراحی رو احساس می کنیم و باید گفت طراحی در واقع مانند تزئین روی کیک است.

طراحی خوب و فوق العاده نباید فیک باشد.

طراحی نباید فیک باشه و فریب یزند. در طراحی باید یک هدف رو دنبال کنیم در واقع طراحی بدون هدف هیچ ارزشی نداره. زمانیکه شما به یک سازمان نو آورانه و طراحی هدایت میشین باید تلاش کنید تا سیستمی طراحی کنید که بتوان در آن زندگی کرد و هدفمند باشد.

طراحی یک زندگی وتنفسه که راهی رو بوجود میاره تا تمام سازمان موثر کار کنند و شما از طریق طراحی عمیق تر بروید و قوی تر و بهتر شوید. وقتی که سازمان  روی طراحی تمرکز می کنه، همه کارشون بهتر میشه.  آنها می توانند متناسب ترین و بهترین طراحی که برای کارشون خوب و مناسبه را طراحی کنند. طراح رابط کاربری، طراح معماری کد، مدیر پروژه، نویسنده، تیم تولید محتوا و… برای حل مشکل فردی خودشون بهترین، ساده ترین و کارآمدترین راه ممکن رو طراحی می کنند.

آیا طراحی فقط بوسیله ی طراح انجام میشه؟

اکثر مردم فکر میکنن که طراحی تنها بوسیله ی طراح انجام میشه. که این عقیده اصلا درست نیست. اگر این چنین باشد پس چرا شرکت های طراحی و نو آورانه وجود دارن. طراحی مسئولیت هر یک از کارکنان در سازمان است و تنها وظیفه ی تیم طراحی نیست و شما نباید توی یک سیاه چاله زندگی کنین و تکامل پیدا نکنید. طراحی باعث میشه که ایده ها و مهارت های عالی همه با هم هماهنگ بشن و در هماهنگی کامل یکپارچه زندگی کنند.

همانطور که در دیدید ما با طراحی می توانیم نتایج کار خود را بصورت زیبا و کاربرپسند به مشتریان ارائه دهیم و طراحی همواره راهی باشد برای اطمینان پیدا کردن از اینکه شرکت همچنان به لحاظ مالی ماندگار و کارآمد عمل می کند و از سوی مشتریان مورد احترام و دوستی قرار می گیرد.

دی ۲۲, ۱۳۹۷

۰ پاسخ به "سه نکته راجب طراحی"

  ارسال یک پیغام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ارتباط با کافه بلوط

  آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، پارک علم وفناوری خراسان جنوبی ، اتاق 101
  آدرس ایمیل: dp.cafebaloot@gamil.com

  logo-samandehi دروازه پرداخت معتبر

  All Right Reserved For Cafe Baloot 2018

  X