اصول طراحی تبلیغات موبایلی

طراحی تبلیغات موبایلی

اصول طراحی تبلیغات موبایلی به ساخت فایل تبلیغاتی خوب و کارایی بالا و در نتیجه افزایش درآمد شما کمک فراوانی می کند. طراحی تبلیغات شما لازم نیست سخت و پیچیده باشد، اما شما اطمینان از اینکه آنها بهینه سازی شده اند را باید به دست آورید. بنابراین، اجازه دهید در مورد بهترین (و ساده ترین) راه برای انجام این کار صحبت کنیم.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، ابزارها و راه‌های ارتباطی نیز دچار تحول شده‌اند و در هزینه و وقت کاربران صرفه‌جویی بسیاری شده است. بنابراین بسیار طبیعی است که روش‌های تبلیغات نیز دستخوش تغییراتی شده باشد، برای مثال حضور میلیونی کاربران ایرانی درفضاهای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام نشان دهنده آن است که دوران تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی گران قیمت به سر آمده است.

روش‌های نوین تبلیغات به دلیل صرفه‌جویی در زمان و هزینه جایگزین روش های گذشته شده است و اگر شما به دنبال معرفی هرچه بهتر خدمات و محصولات خود هستید و سرمایه زیادی هم برای هزینه های بسیار بالای تبلیغاتی مانند تلویزیون، روزنامه یا بیلبوردهای خیابانی ندارید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما تبلیغات در موبایل است.

اصول طراحی تبلیغات موبایلی

تحقیق

اولین گام آن است که برای محصولاتی که قرار است تبلیغ شونده تحقیقات بازار انجام دهید. در این مرحله باید تقاضای محصولات را برآورده کرده و موقعیت آن نسبت به رقبا را بسنجید.

طراحی ساده و خلاقانه

سادگی در طراحی این امکان را به شما میدهد تا آنچه مورد نظرتان است را به بیننده منتقل کنید و اجازه هر برداشت دیگری را از آنها خواهید گرفت. پیام اصلی تبلیغات موبایلی را انتخاب کرده و تصویر یا متن مربوط به آن را مشخص کنید. با حذف هر مورد اضافه و ساده کردن طرح، پیام شما به راحتی منتقل شده و در ذهن بیننده باقی خواهد ماند. استفاده از خلاقیت میتواند تاثیر بالایی بر موفقیت تبلیغات موبایلی شما داشته باشد، یک ایده ساده ولی متفاوت مردم را وادار به صحبت کردن درمورد آن خواهد کرد.

تصاویر

استفاده از تصاویر در تبلیغات موبایلی بسیار رایج است. تصویر انتخاب کنید که مردم به آن خیره شوند ویا سر خود را برای دیدن آن بچرخانند. پس از تعیین ایده و هدف نوبت به انتخاب تصویر مناسب میرسد که باید در تبلیغات موبایلی شما فضای کافی را داشته و تا جای ممکن بزرگ باشد. تصاویر که جزئیات کمی داشته و به راحتی قابل فهم هستند امکان کوچکتر بودن را دارند. همچنین به کیفت تصاویر توجه داشته باشید.

محتوای گیرا

یکی از اصلی‌ترین نکاتی که در این روش تبلیغاتی باید رعایت شود، تولید محتوای مناسب و تاثیرگذار است که از ویژگی‌های کلی آن می توان به داشتن متن سرگرم کننده، ارتباط محتوا با گروه هدف، کوتاه بودن جملات و استفاده از کلمات تاثیرگذار، جذابیت بصری و موارد مشابه دیگر اشاره نمود.

شخصی سازی اطلاعات و داده‌ها

یکی از نکاتی که اشخاص تبلیغ کننده باید به آن بسیار توجه داشته باشند در نظر داشتن سن، جنس، مکان و موارد مشابه دیگر به منظور شخصی‌سازی تبلیغات هدفمند خود است.

در نظر گرفتن رفتار مصرف کننده

در موبایل مارکتینگ باید در نظر داشته باشیم که تبلیغاتی را تولید نماییم که با کمترین توضیحات بیشترین تاثیرگذاری را بر روی مخاطب داشته باشیم و جذب کاربر در ۳ ثانیه باید هدف کارشناس بازاریابی باشد.

تیر ۱۹, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "اصول طراحی تبلیغات موبایلی"

  ارسال یک پیغام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ارتباط با کافه بلوط

  آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، پارک علم وفناوری خراسان جنوبی ، اتاق 101
  آدرس ایمیل: dp.cafebaloot@gamil.com

  logo-samandehi دروازه پرداخت معتبر

  All Right Reserved For Cafe Baloot 2018

  X