ابزارهای مفید طراحان و توسعه دهندگان

ابزارهای مفید طراحان و توسعه دهندگان

طراحان و توسعه‌دهندگان حرفه‌ای دنیای وب به یکسری ابزار و سرویس‌های ضروری و مفید بیشتر از هر چیز دیگری نیاز دارند. با استفاده از چنین ابزارهایی جدای از صرفه جویی کردن در زمان و بهتر کردن پروژه‌ها، می‌توانید پول‌های‌تان را نیز صرفه‌جویی بکنید. در این مطلب و مطالب آینده سایت قصد داریم تا شما را با ابزارهای مفید طراحان و توسعه دهندگان آشنا کنیم که برای آن نیز لذت‌بخش خواهد بود.

در این لیست ابزارهای مختلفی برای مدیریت پروژه، طراحی لوگو، صفحات فرود و چیزهای بسیار دیگری را پیدا خواهید کرد.

Tailor Social – ابزاری هوشمند برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی

Tailor Social رویکردی ساده و بهینه را برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی از طریق کانال‌های مختلف را فراهم می‌کند. تمام این کارها بدون سپری کردن ساعات بسیار زیاد در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود. در این برنامه، شما ابزارهای بسیار زیادی را برای مدیریت برندتان، طراحی لوگو، آنالیز و… در اختیار دارید. تمام این گزینه‌ها به شما این قابلیت را می‌دهند که بدون تلاش بسیار زیاد، خروجی زیادی از کارتان را دریافت بکنید.

در این ابزار یک سیستم هوش مصنوعی پیاده‌سازی شده است که می‌تواند براساس یکسری پیشنهاد از شما، کارهای مختلفی را خودکار سازی بکند. برای مثال مطالب مختلف را براساس علایق شما جمع‌آوری کرده و در یک تقویم برای خواندن قرار دهد و یا اینکه یک سری از کارهای دیگر را خودکارسازی نماید.

همچنین وجود ابزارهای آنالیز به شما قابلیت درک میزان رشد برندتان را می‌دهد که این خود یک نکته بسیار مهم است.

برای استفاده از این ابزار پلن‌های مالی مختلفی وجود دارد که با مراجعه به وبسایت اصلی این ابزار می‌توانید براساس نیازتان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

Hotjar – راهی برای درک شیوه استفاده کاربران از وبسایت‌تان

Hotjar به شما امکان این را می‌دهد که شیوه استفاده کاربران از وبسایت‌تان را تحلیل کنید. از ابزار توسط بیش از ۲۱۰ هزار شرکت استفاده می‌شود و باید بگویم که در روند توسعه بسیاری از برندهای معتبر نقش داشته است.

وجود یک سریHeatmap به شما این قابلیت را می‌دهد تا قسمت‌هایی که کاربران در آن بیشترین کلیک،تپ و اسکرول را انجام داده‌اند، مشاهده کنید. با مشاهده چنین موردی می‌توانید چیزهایی که برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است را بهتر درک کنید. با دانستن چنین موضوعی می‌توانید در بهتر کردن آن مشارکت بکنید.

با داشتن قابلیت ضبط ویدیو، شما می‌توانید این فعالیت‌ها را ضبط کرده و برای بقیه افراد تیم ارسال بکنید. اینگونه می‌توانید به صورت دسته‌ جمعی بهتر تصمیم گیری بکنید.

همچنین با استفاده از این برنامه می‌توانید فعالیت‌های کاربران در یک فرایند خرید و… را نیز مشاهده بکنید. برای مثال ببینید که کاربر در چه صفحه‌ای وبسایت شما را ترک کرده است و یا اینکه از چه قسمتی به بعد دیگر با وبسایت کار نکرده است.

پلن‌های مالی این برنامه بسیار منعطف است. همچنین یک اکانت رایگان برای استارت‌آپ‌ها وجود دارد که به نظر کار در ابتدا با آن معقول‌تر و منطقی‌تر باشد.

 Userfeel

Userfeel به شما این قابلیت را می‌دهد که بتوانید وبسایت‌تان را با استفاده از افرادی واقعی تست کنید. اینگونه می‌توانید دقیقا چیزی که یک مخاطب واقعی فکر می‌کند و نتیجه می‌گیرد را درک کنید. شما می‌توانید حرکت ماوس آن‌ها را مشاهده بکنید و محدوده‌ای که بیشتر آن‌ها با آن ارتباط برقرار می‌کنند را متوجه شوید.

برای بهتر کردن تجربه کاربری وبسایت و بهبود رابط کاربری آن این ابزار می‌تواند به عنوان یک گزینه عالی استفاده شود.

MailMunch

MailMunch یک سازنده عالی برای فرم‌ها و صفحات فرود است. این ابزار با داشتن رابط کاربری درگ/درپ ساده، به شما قابلیت ایجاد پوست‌های حرفه‌ای همراه با کارایی بالا را می‌دهد.

با استفاده از این ابزار می‌توانید یک بانک اطلاعاتی عظیم از مشترکین خبرنامه را هم ایجاد بکنید. MailMunch به شما این قابلیت را می‌دهد تا بتوانید بازدیدکنندگان عادی وبسایت‌تان را به کاربران خودتان تبدیل کنید.

Codester

Codester یک مارکت بسیار بزرگ از اسکریپت‌های پی‌اچ‌پی، کدها، اپلیکیشن‌ها و پوسته‌های مختلف است که به توسعه دهندگان در جهت ایجاد کارایی‌های مختلف کمک می‌کند تا فرایند را به صورتی سریع پشت سر بگذارد. همچنین می‌توانید کدها و اسکریپت‌های خودتان را در این مارکت بفروشید.

MultiBrowser

MultiBrowser یک سرویس تستینگ واکنشگرا، چند سکوی و خودکار است که به شما اجازه می‌دهد در یک بازه زمانی بسیار کوتاه وبسایت‌تان را در مرورگرهای مختلف و حتی در موبایل تست کنید. این ابزار از تستینگ به صورت دستی و به صورت خودکار پشتیبانی می‌کند و کارایی بسیار قابل توجهی دارد.

BrowseEmAll

BrowseEmAll یک سرویس برای تست مرورگر است که هم از تست به صورت خودکار و هم به صورت دستی پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با استفاده از مرورگرهای واقعی و مختلف یک وبسایت را تست کنید و خروجی آن را مشاهده نمایید. اینگونه می‌توانید از قابل استفاده بودن وبسایت‌تان در مرورگرهای مختلف مطمئن شوید.

۰ پاسخ به "ابزارهای مفید طراحان و توسعه دهندگان"

  ارسال یک پیغام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ارتباط با کافه بلوط

  آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، پارک علم وفناوری خراسان جنوبی ، اتاق 101
  آدرس ایمیل: dp.cafebaloot@gamil.com

  logo-samandehi دروازه پرداخت معتبر

  All Right Reserved For Cafe Baloot 2018

  X